Vložit inzerát

SKLADOVÝ VEDOUCÍ TÝMU

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro mezinárodní tiskařskou společnost hledáme Vedoucího týmu pro SKLAD. Máte zkušenosti s vedením lidí a pohybujete se v rámci skladového hospodářství?

* Koordinace týmových aktivit se zapojením všech členů týmu a orientací na jejich vysoký výkon, se zaměřením na dosahování denních cílů, řešení problémů a týmovou práci
* Budovat vzájemnou důvěru a důvěru mezi členy týmu prostřednictvím osobního příkladu, efektivního vedení, otevřenosti,profesionality a bezúhonnosti.
* Přijímat nové členy týmu a budovat týmové dovednosti prostřednictvím průběžného hodnocení dovedností, školení, zpětné vazby a podpory
* Řídit a sledovat průběžný výkon členů týmu
* Identifikovat zaměstnance, kteří mají zájem a schopnosti posouvat se dále do větších nebo odlišných rolí
* Přispívat k řešení stížností a disciplinárních problémů od členů týmu až po vedení, s podporou manažera výrobní linky a oddělením HR

Požadavky

* Plynulá znalost anglického jazyka
* Schopnost řídit tým v prostředí rychlého výrobního procesu
* Dobrá znalost a porozumění procesům linkové výroby
* Pochopení a vystavení principů a nástrojů štíhlé výroby
(např. standardizace procesů, pracovní tok, strukturované řešení problémů, 5S atd.)
* Znalost nástrojů MS Office
* Projevovat úctu a zájem o ostatní
* Analytické dovednosti pro řešení problémů a stanovení priorit
* Budování dobrých vztahů na všech úrovních

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 42000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek