Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ SPECIALISTA | až 70 000 Kč

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením projektů a implementacíí nových produktů? Domluvíte se plynule anglicky? Výborně, pak hledám právě Vás!

Co budete mít na pozici PROJEKTOVÝ SPECIALISTA na starosti?

- implementace jednotlivých fází projektu v souladu s projektovým plánem
- definice procesní kroků
- příprava a následná koordinace jednotlivých aktivit - testování, nastavování systémů, reporting neshod, nápravná opatření, finalizace nastavení systémů/nástrojů
- školení uživatelů
- komunikace napříč odděleními, komunikace s externími dodavateli
- vedení dokumentace, vytváření předpisů
- reporting, prezentace

Požadavky

- VŠ vzdělání
- AJ umožňující svobodnou komunikaci (B2), znalost NJ výhodou
- výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti
- zkušenost s vedením a koordinací projektu v mezinárodním prostředí
- znalost práce na PC (MS Office - Excel), znalost SAP

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek