Vložit inzerát

INSIDE SALES | AŽ 60 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s podporou prodeje ideálně z výrobní/vývojové společnosti? Mám zde krásnou pozici v INSIDE SALES s motivujícím finančním ohodnocením. Budete odpovědný/á za podporu prodeje pro stávající zákazníky i potenciální zájemce v prostředí B2B.

Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky, navazování a udržování vztahů
- Tvorba cenových nabídek
- Účast v zadávacím řízení ve spolupráci s inženýrským oddělením
- Pravidelný kontakt s obchodními zástupci
- Zjišťování potřeb zákazníků, konzultace, návrh řešení a jeho prezentace zákazníkovi
- Denní činnost v interních systémech ERP/CRM
- Týdenní, měsíční, roční reporty, prognózy a plánování hrubého zisku
- Reporting

Požadavky

- SŠ nebo VŠ obchodního nebo technického zaměření (oblast elektro výhodou)
- Alespoň 2 roky zkušeností v oblasti Inside Sales (obchodní referent, asistent,..)
- AJ na úrovni B2
- Chuť dosahovat výsledky
- Schopnost vyjednávání, asertivita

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek