Vložit inzerát

ELEKTROMECHANIK

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Náš klient posiluje své řady o Elektromechanika v oblasti elektro, PLC, Hydrauliky a Pneumatiky, který bude mít na starost:

- Poskytování technické podpory, údržby a případných oprav nečekaných závad výrobních zařízení
- Spoluúčast při preventivní údržbě
- Analyzovat poruchy a navrhovat nápravná opatření
- Dle standardu OCM zajištění náhradních dílů a externího servisu
- Zastupování vedoucího údržby a přímá komunikace s ním
- Obsluha VTZ - Elektro, plyn, tlak, zdvih
- Spolupráce napříč odděleními

Požadavky

- Vyhláška Dle NV č. 194/2022 Sb. §6, přip. §7
- Ochota pracovat na ranní a odpolední směny (vyjímečně noční)
- Dle potřeby držet pracovní pohotovost
- Základní znalost AJ
- ŘP skupiny B výhodou
- Průkaz na VZV, jeřábnický průkaz- možnost prodloužení, získání oprávnění
- Zkoušky svařování (TIG, MMA)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 33000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek