Vložit inzerát

BANKÉŘ/KA | LIBEREC CENTRUM

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás práce s lidmi? Zajímáte se o svět bankovníctví, financí a moderních technologií? Jste komunikativní, přátelský a proklientsky orientovaný typ člověka? Výborně, pak hledáme právě Vás!

Nikdo nemá rád tlak a tvrdý prodej...To Vás u nás ale nečeká!

Pro bankovní pobočku ve Frýdlandtu v Čechách hledáme BANKÉŘE.

Co budete mít na pozici nastarosti?

- každodenní komunikace s klienty
- nabídka a prodej bankovních produktů s ohledem na potřeby klientů
- práce s nejmodernějšími systémy a technologiemi
- práce s interním systémem
- administrativa

Požadavky

- min. SŠ vzdělání s maturitou
- příjemné vystupování a komunikační schopnosti, proklientský přístup
- zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem
- bez moderních technologií to nepůjde - znalost práce na PC, mobilu, tabletu apod.

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek