Vložit inzerát

SERVISNÍ TECHNIK PRO STŘEDNÍ EVROPU | až 50 000 Kč

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste aktivní řidič? Domluvíte se anglicky, případně německy? Máte zkušenosti s údržbou, servisem či montáží strojů? Výborně! Do nadnárodní společnosti hledáme servisního technika.

Co budete mít na pozici SERVISNÍ TECHNIK na starosti?

- zajištění servisních činností v oblasti střední Evropy (ČR, DE, SK, PL, HUN), nejčastěji Německo a Polsko
- servisní a montážní činnost
- zajištění logistiky náhradních dílů, spolupráce s ostatními divizemi
- vedení pracovní agendy, reporting

Požadavky

- SŠ technického zaměření (elektrotechnika)
- vyhláška č. 50/1978 Sb. min. §6
- praxe v údržbě
- orientace v technické dokumentaci
- AJ na úrovni umožňující svobodnou komunikaci (NJ výhodou)
- ochota cestovat v rámci ČR i zahraničí
- samostatnost, zodpovědnost

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek