Vložit inzerát

Šance pro absolventy průmyslových škol | Stavbyvedoucí

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě to na stavbě a z toho, jak ti něco vzrůstá pod rukama máš vyloženě radost?
Máš za sebou průmyslovou školu, zaměřenou na stavby? Tak to pro tebe mám nabídku. K sobě do týmu přijmeme pravou ruku stavbyvedoucího, vše tě naučíme tak, aby se šikovný stavbyvedoucí za pár let mohl stát i z tebe. :)

Co bude tvojí náplní práce?

* dohled nad stavebními projekty v lokalitě Zlín a jihomoravský kraj
* řízení stavební činnosti podle projektové dokumentace
* zajišťovaní organizace staveniště
* koordinace práce mistrů
* kontrola kvality provedené práce
* dodržování časového harmonogramu staveb
* vedení stavebního deníku

Požadavky

* SŠ/VŠ průmyslová (stavebnictví)
* počítačová zdatnost (znalost programu Buildpower výhodou)
* zkušenosti ze stavbyvýhodou
* dobré organizační a komunikační dovednosti
* ŘP sk. B

Místo pracoviště

Zlín

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 26000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek