Vložit inzerát

SPECIALISTA IT TECHNICKÉ PODPORY | bezpečnostní systémy

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chceš do IT? Sáhni na kliku a otevři si u nás dveře.
Příležitost i pro absolventy SŠ/učiliště elektrotechnického či IT směru.

A proč bys měl zrovna k nám? Díky práci na zabezpečovacích systémech se dostaneš na hodně zajímavá místa, třeba do muničních skladů, armádních středisek, do podzemí a do trezorů, ale i do márnice.. máme pestré portfolio klientů a nuda u nás nehrozí.

Jak vypadá práce na této židli:
- Řešíš technické záležitosti spojené s produkty vyvíjenými naším oddělením vývoje
- Proaktivně se zúčastňuješ analýzy problémů a řešíš zadané požadavky
- Komunikuješ se zákazníkem, managementem společnosti a vývojovým oddělením
- Poskytuješ technickou podporu montážním a servisním technikům, když bude potřeba občas zajedeš našim technikům pomoct i do terénu. (1x/měsíčně)
- Tvoříš uživatelskou a administrátorskou dokumentaci nasazeného řešení, testuješ a provádíš servis

Možnost dalšího posunu do týmu vývojářů.

Požadavky

Co bychom ideálně chtěli:
- Praxi nebo alespoň znalosti zabezpečovacích technologií a kamerových systémů
- Znalosti operačních systémů Windows® na úrovni správce systému
- Znalost IP technologií a schopnost analýzy případných problémů s konektivitou
- Zkušenosti se správou lokální sítě, Active Directory a základní znalost SQL

Z čeho budeme nadšení, když budeš umět, ale nerozhodí nás, když umět nebudeš:
- Zkušenosti s programováním zabezpečovacích ústředen a znalost skriptovacích jazyků
- Znalosti síťových prvků Metel, kamerového systému Geutebrück a perimetrického systému Peridect

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek