Vložit inzerát

ELEKTRIKÁŘ | SILNOPROUD | jen denní výjezdy | 35 - 45 000

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vyhlášku 50 alespoň §6? Rozumíš si s elektřinou a specializuješ se na silnoproud? Chceš stabilní zázemí a fajn partu?
Tak pojď k nám, elektrikářů si u nás vážíme. Přes den pomůžeš našim zákazníkům a na večeři jsi doma.

A kam k nám to vlastně je? Jsme společnost působící v oblasti telekomunikačních a datových sítí, kabelážních a bezpečnostních systémů.
Tak co, najdeme tě?

Tvá pracovní náplň:

* práce převážně v terénu u zákazníků, okruh cca 100 km od Brna
* montáže, instalace a servis kompletního silnoproudého zařízení budov a staveb
* kabeláž, rozvody, elektropráce na objektech převážně komerčního charakteru
* práce pondělí - pátek, standardní pracovní doba bez výjezdů přes noc
* kancelář a zázemí firmy v Brně

Požadavky

O jaké dovednosti stojíme?

* zkušenosti s montážemi silnoproudých zařízení
* vyhláška 50, §6 a vyšší (pro samostatnou práci s elektro zařízeními)
* ŘP sk. B k pracovním výjezdům
* zájem o stabilní a dlouhodobé zaměstnání, jsme fajn parta.

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 25000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek