Vložit inzerát

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA bez AJ - PRAHA 5

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v administrativě a je pro Vás lokalita Praha 5 dobře dostupná?

Pak nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce:
* Administrace a správa smluvní dokumentace
* Úpravy zákaznických smluv dle požadavků zákazníka
* Vyřizování požadavků v interních systémech
* Přímý kontakt se zákazníkem formou e-mailu, komunikace po telefonu, ojediněle osobní
* Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Mzda: 28 - 30 000 Kč/měs.
Pracovní doba: 40 hodin týdně
Docházka: 9:00 - 15:00 nutné, zbytek flexibilní
Lokalita: Praha 5 Radlická
Nástup: ihned

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* Zkušenosti z administrativní pozice
* Pro-zákaznický přístup
* Dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
* Ochotu učit se nové věci
* Výhodou - Zkouška podle zákona o spotřebitelském úvěru v kategorii vázaný úvěr

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 28000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek