Vložit inzerát

PROGRAMÁTOR/TECHNOLOG CNC | BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Do tradiční výrobní firmy v Českých Budějovicích se skvělou atmosférou hledáme člověka, co se vyzná v CNC mašinách - hledáme CNC PROGRAMÁTORA, TECHNOLOGA!

Čeká vás moc zajímavá výroba a v ní:
- Dohled a kontrola vzorků sériové výroby
- Programování CNC strojů pro nové výrobky
- Příprava a popis pracovních postupů, návodek
- Tvorba výrobní dokumentace
- Optimalizace nejen postupů, ale i samotných pracovišť
- Příprava přípravků

V případě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky (720 748 828), e-mailem (jan.laluch@grafton.cz) nebo nejlépe odpovědí skrze tento inzerát a příslušné tlačítko.

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání strojírenské
- Angličtina nebo němčina na úrovni alespoň B1, slovem i písmem
- Praxe s programováním CNC strojů a technologií (alespoň 1 rok, praxe při škole apod.)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek