Vložit inzerát

ZKUŠENÝ LOGISTIK - export

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Otevíráme pozici pro ZKUŠENÉ LOGISTIKY!

Baví Tě komunikace se zákazníkem a exportní logistika?

Máš zkušenosti s přípravou výrobního plánu a aktualizací výrobního kalendáře?

Budeš jednak řešit výrobní plán a odvolávky a zároveň koordinovat dopravu dodávek.
Budeš v denní komunikaci s výrobou a logistikou a reportovat nadřízenému. Aktivně využiješ také angličtinu.

Zaujali jsme Tě? Čekáme na Tvůj životopis a pokud se najde společná shoda, rádi Ti ukážeme případné budoucí pracoviště a vysvětlíme to, jak to u nás chodí. Jdeš do toho s námi? :)

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
- Praxe v oblasti logistiky
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni, NJ výhodou
- Komunikační a ogranizační dovednosti
- Logické uvažování
- Znalost práce v SAP výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek