Vložit inzerát

Specialista IT

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi nadšenec do IT? Máš již dlouholeté zkušenosti se správou sítě? Angličtina je ti vlastní? Jsi komunikativní týmový hráč? Staň se naším SPECIALISTOU IT právě TY!

Náplň práce:

- správa sítě
- IT podpora koncovému uživateli
- podpora OS Windows 10, Windows 12 a Windows 16, MS Office
- zodpovědnost za oddělení Service Desk
- řešení požadavků na HW a SW
- spolupráce s týmem globálního IT - zavádění nových projektů
- práce s dokumentací
- testování a hodnocení nových technologií

Požadavky

- vzdělání v oblasti IT
- AJ na úrovni B2
- alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
- znalosti operačních systémů Microsoft Windows 10 a Windows Server 2012/2016/2019
- znalost MS Office
- zkušenosti s opravou HW
- základní znalost sítí a přepínání (Cisco)

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek