Vložit inzerát

MS WINDOWS SERVER ADMIN - ZÁKAZNICKÁ ŘEŠENÍ

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme mediora nebo seniora ADMINISTRÁTORA MICROSOFT ZÁKAZNICKÝCH ŘEŠENÍ!

Těšit se můžete na správu různých zákaznických řešení na Microsoft platformě, a to od návrhu až po realizaci a správu.

Co bude MS WINDOWS SERVER ADMINA čekat?
- Komplexní správa webových, databázových, e-mailových a aplikačních řešení založených na Microsoft
- Správa cloudové infrastruktury a zákaznických řešení
- Analýza problémů a poskytování podpory zákazníkům při jejich řešení
- Především půjde o věnování se návrhu infrastruktury u zákazníka

Pro více informací reagujte na tento inzerát, případně se nám ozvěte na jan.laluch@grafton.cz nebo 720 748 828.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Angličtina na úrovni cca B1
- Alespoň 3 roky praxe ve správě a konfigurace MS serverů
- Praxe ve správě webových (IIS) a databázových (MSSQL)
- Znalost internetových služeb a protokolů
- Zkušenosti se zabezpečením serverů
- Zkušenosti s virtualizací (Hyper-V, vmware)

Výhodou:
- Znalost .NET a PowerShell
- Zkušenosti s provozem HA infrastruktury
- orientace v oblasti serverových řešení a storage (hardware)
- ZKušenosti s MS Azure a Office 365
- Microsoft certifikát

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek