PROJEKTANT/KA, KONSTRUKTÉR/KA GEOTECHNICKÝCH KONSTRUKCÍ A TUNELŮ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chcete pracovat pro projektovou kancelář a učit se od profesionálů?

Hledáme jak zkušené kandidáty tak absolventy na pozici:

PROJEKTANTY/KY, KONSTRUKTÉRY/KY GEOTECHNICKÝCH KONSTRUKCÍ A TUNELŮ

Co bude Vaší náplní práce:

Projektant
- Samostatné projektování geotechnických konstrukcí
- Statické výpočty geotechnických konstrukcí
- Zaměření zejména na tunelové stavby, stavební jámy a zakládání staveb
- Spolupráce na velkých a významných projektech v ČR i v zahraničí
- Projednávání dokumentace se správci, úřady, zhotoviteli a investory
- Účast na kontrolních dnech stavby

Konstruktér/ka:
- Konstrukční a pomocné práce na projektech geotechnických konstrukcí
- Spolupráce na velkých a významných projektech v ČR i v zahraničí.
- Možnost pravidelných výjezdů přímo na stavby během jejich realizace

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru geotechniky nebo SŠ se stavebním zaměřením s praxí min. 3 roky
- Organizační schopnosti, zodpovědný a tvůrčí přístup k práci
- Chuť neustále se učit novým věcem a rozlišovat své znalosti
- Samostatnost i schopnost práce v týmu
- VÝHODOU: jazykové znalosti (AJ/NJ), řidičský průkaz sk. B
- Znalost práce v systému AutoCad
- VÝHODOU: Plaxis, Midas GTS, GEO 5, IDEA StatiCa

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek