Vložit inzerát

IT BEZPEČNOSTNÍ SPECIALISTA– EMEA

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

*Zastřešování technického vedení a odbornosti přes strategické plánování a implementaci produkčního IT zabezpečení v závodech napříč Evropou a Afrikou
*Interní poradenství a koordinace servisů poskytovaných Korporátními týmy
*Projektové řízení při realizaci výrobního IT zabezpečení
*Technické vedení pro problémy druhé úrovně podpory týkajících se ochrany výrobního IT zabezpečení
*Vývoj a šíření povědomí o výrobní IT bezpečnosti, včetně navštěvování ostatních závodů pro identifikaci a určení potřeb
*Školení interních zákazníků, pořádání workshopů
*Provádění interních auditů
*Budování pracovního vztahu s interními i externími Business partnery

Požadavky

*Bakalářské vzdělání v *Electronics/electrical engineering, mechatronics engineering, computer science nebo příbuzné vědy, nebo příslušná SŠ s 5 lety zkušeností v obdobném oboru
*3 roky zkušeností v projektovém a organizačním managementu
*Široká znalost IT a bezpečnostních mechanizmů
*Pracovní znalost současných bezpečnostních nařízeních
*Výborná znalost AJ (NJ výhodou)
*Výborné komunikační znalosti, orientace na zákaznický servis, schopnost pracovat v týmu
*Ochota cestovat (až z 50%)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 55000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek