Vložit inzerát

SAP Konzultant ISU pro energetiku a utility

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro naše klienty v sektoru energetiky a utilit realizujeme komplexní implementační a rozvojové
projekty založené na implementaci řešení SAP for Utilities. Do našeho týmu hledáme konzultanta se
znalostí SAP ISU/CRM, který se zapojí do dodávek našich projektů i přípravy nových řešení. Vaší
náplní práce bude komunikace se zákazníky, příprava návrhů řešení a
jejich realizace v systému. Hledáme flexibilního týmového hráče,
ochotného učit se novým věcem a rozšiřovat svoje znalosti.
Co budete dělat?
Budete se podílet na celém životním cyklu projektu, který zahrnuje
- Předprodejní podpora a příprava návrhů, tvorba nabídek
- Konzultace obchodních požadavků se zákazníkem
- Příprava podrobné technické specifikace
- Customizace systému
- Vývoj požadovaných funkcí, zadávání práce a komunikace s týmem ABAP programátorů
- Příprava technické dokumentace a manuálů
- Provozní podpora zákazníka

Požadavky

Jaký by měl být Váš profil?
- Znalost a zkušenosti v některém z modulů SAP Utilities
- Zkušenosti z implementace řešení SAP
- Plynulá komunikace v českém nebo slovenském jazyce
- Solidní komunikační dovednosti v angličtině
- Vynikající analytické schopnosti a technické zaměření.
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Schopnost převzít odpovědnost za část dodávky
- Vysokoškolské vzdělání s technickým zaměřením

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 100000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek