Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER !!!

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste organizačně zdatní? Máte zkušenost v projektovém managementu v oblasti automotive ?

Pokud se navíc domluvíte anglicky a ideálně i trochu německy, pracujte pro stabilní společnost na plzeňsku.

Hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA/KU, který/á bude samostatný/á, umí si s věcmi poradit a má rád/a prostor pro realizaci.

Co Vás na pozici čeká?

- Péče o zákazníky, udržování dobrých vztahů
- Projektový management, plánování a sledování nákladů
- Příprava prezentací, poskytování poradenství
- Příprava zadávací dokumentace
- Komunikace s výrobou
- Sledování faktur
- Vyřizování stížností

Požadavky

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:

- Technické/ekonomické vzdělání
- Praxe v oboru
- Znalost procesů v automobilovém průmyslu (velkou výhodou)
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka, němčina výhodou
- Znalost práce na PC (Word, Excel)
- Zkušenosti s projektovým řízením výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek