Vložit inzerát

PERSONALISTA / HR - TACHOVSKO

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do velmi prestižní výrobní společnosti hledáme čerstvou posilu na personální oddělení. Určitě požadujeme zkušenost v personalistice. Práce je to hodně akční a různorodá, takže pokud máte práci s lidmi a administrativu v malíčku, pošlete nám svůj životopis.

Tvým úkolem bude:

- HR reporting, analýzy, statistiky
- správa personálních systémů
- správa benefitního programu a jeho rozvoj
- tvorba HR dokumentace a její aktualizace
- spolupráce s dodavateli HR služeb
- podílet se na HR projektech od náboru až po vzdělávání

Požadavky

- ukončené SŠ vzdělání
- praxe na pozici personalisty (ideálně automotive,ale není podmínkou)
- dobrou znalost zákoníku práce a aktuální legislativy,zkušenosti s aktivním náborem zaměstnanců
- znalost angličtiny

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek