Vložit inzerát

SPECIALISTA ODDĚLENÍ NÁKUPU | až 40 000Kč

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti zpracování dřeva hledáme kandidáta na pozici "SPECIALISTA ODDĚLENÍ NÁKUPU".

Hledáme někoho, kdo hovoří anglicky nebo německy a orientuje se nebo by se chtěl oritentovat v ceritifikaci dřeva (PEFC a FSC) a chtěl by také působit na pozici v rámci mezinárodní společnosti.

Náplň práce:
* budeš dohlížet na dokumentaci co se týká certifikace PEFC a FSC
* budeš spolupracovat a připravovat podklady pro audity
* budeš komunikovat s dodavateli a hlídat si legislativu
* okrajově budeš nápomocen s nákupem a fakturací

Požadavky

* VŠ vzdělání - obor dřevařství/lesnictví
* AJ nebo NJ na úrovni min. B2
* Znalost MS Office
* Praxe v odvětví nákupu v oboru lesnictví OBROVSKOU VÝHODOU!!!

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek