Vložit inzerát

TECHNIK NDT

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte technické vzdělání, připadně zkušenosti v provádění nedestruktivní kontroly a láká Vás práce v moderním prostředí? Jsme lídrem v oboru měření nedestruktivní metodou.

POZICE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY

Jaké jsou úkoly na této pozici:
- měření kvality na moderních strojích nedestruktivní metodou
- nedestruktivní kontrola leteckých dílů ultrazvukem
- zpracování výsledků dle dokumentace a jejich evidence
- práce v nepřetřžitém provozu (12h směny, krátky/dlouhý týden) s příplatky

Požadavky

Profil ideálního uchazeče:

- SŠ s maturitou nejlépe technického zaměření
- prace v oboru výhodou (POZICE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY)
- ochota se neustále vzdělávat je zásadní
- logické myšlení a prostorová představivost
- základní znalost MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek