Vložit inzerát

TECHNICKÝ SPECIALISTA|PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Váš diplom z technických oborů (elektro, energetika) je ještě horký? Toužíte se uplatnit v automotive oblasti v rámci našeho Ústeckého kraje? Rozjeďte to u nás, kde:

* se seznámíte s odděleními/procesy - technologie, vývoj, kvalita, výroba aj.
* si osvojíte principy výroby, projektové práce a kooperace
* se zapojíte do běžného chodu oddělení
* budete spolupracovat s vedoucími úseků
* se zúčastníte dílčích aktivit v rámci větších projektů
* se naučíte reportingu a pochopení jednotlivých KPI a názvosloví

Požadavky

A co, jako absolvent, musíte mít?

* dokončenou VŠ technického směru
* schopnost bezproblémové práce s MS Office
* velmi dobrou znalost angličtiny
* nadšení pro uplatnění se v automotive společnosti

* krátká praxe (např. při škole) výhodou!
* znalost práce dalšího SW (SolidWorks, AutoCad aj.) výhodou!

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek