Vložit inzerát

PERSONALIST(K)A | RECRUITER(KA)

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chceš pracovat v personalistice? Umíš anglicky a chceš ji denně využívat? Nemáš ještě praxi, ale máš odvahu a chuť se vše naučit? :-)

Dáváme příležitost všem, kdo se nebojí pohovorovat, komunikovat a hlavně být úspěšný!!

Náplní práce je:
- pečovat o kandidáty - aktivně je vyhledávat a oslovovat, komunikovat na sociálních sítích, inzerovat pozice, procházet životopisy, vést pohovory s kandidáty, vybírat ty nejlepší a prezentovat je klientům
- pečovat o klienty - konzultovat s nimi jejich potřeby v oblasti náboru a personálních služeb, navrhovat řešení na míru jejich potřebám, navazovat nové obchodní kontakty a vyhledávat nové projekty
- pracovat s naší interní databází - pečlivě zaznamenávat důležité informace z projektů, pro jejich snadnější řízení

Požadavky

Očekáváme:
- angličtinu pro ústní a písemnou komunikaci (minimálně B2 úroveň)
- CHUŤ
- NADŠENÍ
- POZITIVNÍ PŘÍSTUP K PRÁCI

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek