Vložit inzerát

INŽENÝR KVALITY | CQA | BUDĚJOVICKO

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Ne ve všech výrobních podnicích je pořádek. Nadsazeně řečeno, u nás je místy i chaos! A proto potřebujeme člověka, který zjedná pořádek. Potřebujeme Inženýra kvality! Neztratíš se ani jako procesní inženýr nebo zkušenější kontrolor kvality.

Klíčové je, abys uměl logicky uvažovat a používat selský rozum. Ten uplatníš ve všech bodech tvé práce:

- Komunikace se zákazníkem ohledně kvalitativních požadavků na výrobky
- Řešení případných problémů
- Nastavování interních procesů
- Spolupráce s ostatními závody v rámci firmy
- Analýza a úprava stávajících dokumentací
- Podílení se na rozjezdu výroby

Chceš se dozvědět víc? Pak zavolej na 720 748 828 nebo napiš na jan.laluch@grafton.cz. A vůbec nejlepší bude, když zareaguješ skrze tento inzerát.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání (výhodou technický směr)
- Dobrá komunikace v AJ podmínkou
- Zkušenosti z automotive výhodou
- Znalost FMEA/PI/CP a jejich nastavování výhodou
- Znalost i dalších nástrojů kvality
- Technické myšlení podmínkou

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek