Vložit inzerát

Head of Law Department | až 200 000Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro významného klienta zabývajícího se oblastí financí hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Head of Law Department se zkušenosrtmi s podílovými fondy a real estate agendou!

Co bude Vaší náplní práce:

* řízení všech právních záležitostí společnosti
* vedení týmu interních a externích právníků
* zadávání a kontrola právní práce a jejích výstupů
* reporting v právní oblasti orgánům společnosti (představenstvo, dozorčí rada)
* spolupráce s ostatními útvary společnosti a externími poradci v oblastech s přesahem do oblasti práva a regulace (stávající činnosti společnosti, nové projekty)
* spolupráce při plnění regulatorních povinností společnosti a jí spravovaných fondů

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 2

Požadavky

* minimálně magisterské právní vzdělání
* minimálně 7 let v advokacii, poradenských službách či v korporátních strukturách
* manažerské zkušenosti, znalost AJ, samostatnost, odpovědnost za výsledky
* znalost relevantních českých a evropských právních předpisů v oblasti občanského/obchodního/korporačního práva
* znalost předpisů v oblasti finančního práva (ZISIF, ZPKT, AIFMD, UCITS, MiFID II, AML/KYC) či v oblasti transakcí (M&A, nemovitosti) velkou výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby, Služby
  • Plat: Od 150000 CZK do 200000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek