Vložit inzerát

PROCESNÍ INŽENÝR - SVAŘOVÁNÍ A MONTÁŽ

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro nový projekt na Ústecku hledáme kolegu na pozici Procesní inženýr

A co vás bude čekat?

- Zajištění správného nastavení postupů svařování ocelových a hliníkových konstrukcí dle zákaznických specifikací
- Komunikace s dodavateli (společně s oddělením kvality)
- Podílení se na zajištění správných procesních postupů pro montáž všech komponentů
- Tvoření pracovních návodek pro operátory
- Spolupráce s vývojovým střediskem
- Podílení se na prvotních výrobních kontrolách

Požadavky

Co požadujeme?

- VŠ Technického směru
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Praxe na obdobné pozici
- Zkušenosti s tvorbou technické dokumentace, čtení technických výkresů
- Zkušenosti s MIG/MAG technologií sváření
- Zkušenosti ze svařování/montáží hliníkových a ocelových konstrukcí
- Ochota účastnit se služebních cest

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek