Vložit inzerát

VEDOUCÍ LABORATOŘE

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme kolegu na pozici VEDOUCÍ LABORATOŘE CMM na Ústecko.Pokud máte zkušenosti z 3D laboratoře více jak 3 roky, pošlete své CV!

Co váš bude čekat?

- Řízení týmu 3D laboratoře
- Zajištění provádění testů, inspekcí a analýz prováděných podle interních postupů
- Komunikace a spolupráce s výrobou, projektovým a procesním oddělením
- Analýza výsledků měření na základě zlepšování kvality výrobku
- Plánovat pravidelnou kalibraci a údržbu CMM
- Zaškolení nových zaměstnanců 3D laboratoře
- Příprava dokumentace na základě požadavků zákazníka a interních potřeb
- Správa měřidel

Požadavky

Požadujeme :

- SŠ vzdělání
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni, němčina - výhodou
- Praxe v oblasti kvality
- 3D měření (CAD modely) – SW Calypso
- Zkušenosti s SPC
- Zkušenosti s programováním CMM zařízení
- Čtení v technické dokumentaci

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek