Vložit inzerát

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Zajímá tě oblast konstrukce a rád by ses podílel na vývoji precizních výrobků mimo automotive? Máš vzdělání technického nebo strojního zaměření? Ovládáš dobře konstrukční SW? Tak se mi ozvi!

U nás tě čeká:
- práce s 3D modely a výkresovou dokumentací
- stanovování požadavků na produktové díly formou dokumentace
- konstrukce mechanických dílů a skupin dílů z plastů nebo kovů
- zhotovování vzorků a koordinace jejich zkoušek
- testování a plánování sériového náběhu
- sledování vývoje
- návrhy konstrukčních změn a optimalizací
- spolupráce s konstrukčním týmem v zahraničí

Požadavky

- min. SŠ vzdělání elektrotechnického nebo strojního zaměření
- znalost NJ/AJ na komunikativní úrovni
- praxe v oboru konstrukce vítána
- znalost technické dokumentace
- znalost 3D programů (Catia velkou výhodou)
- ŘP. sk. B, ochota cestovat v rámci služebních cest

Místo pracoviště

Olšany

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek