Vložit inzerát

ERP Consultant

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme komunikativní osobnost, která se ráda věnuje zákazníkům, ale také která se ráda vyvíjí i po technické stránce.

Náplň práce:

- analýza potřeb zákazníka
- konzultace s klienty, jak je systém možné upravit
- pomoct jim jejich práci automatizovat
- úprava/skriptování dle požadavků klientů
- předání změn, základní proškolení

Na denní bázi je kontakt se zákazníkem – písemný, telefonický + občas osobní setkávání se zákazníky (lokace: Praha a blízké okolí); vnitrofiremně spolupráce se Sales oddělením, týmem Delivery, který má na starosti implementaci našich řešení u nových zákazníků a vývojovým oddělením.

Konzultant v Care má větší množství menších zakázkových úprav (než např. v týmu Delivery), které řeší – předělují mu je Key Accounts dle historické vazby, časových kapacit konzultantů.

Požadavky

Hard skills:
- znalost SQL
- zkušenost s prací s databázemi
- povědomí o podnikových procesech/základní znalost účetnictví: zbytek doučíme!
- základní znalost programování – kterýkoliv

Soft skills:
- Přátelské, ale profesionální vystupování (občasné cestování za zákazníkem, komunikace se zákazníkem na denní bázi – písemná i telefonická)
- Ochota se vzdělávat a přizpůsobovat se změnám a novinkám ve vývoji
- Trpělivost – kompletní zaučení může trvat i měsíce
- Ochota zatnout zuby, když se potřeba dokončit projekt v konkrétním termínu

Nice to have:
- zkušenost s ERP softwary nebo IS

Náš scriptovací jazyk vychází z Delphi – ale kandidát ho nemusí umět, stačí ochota se učit interní programovací jazyk.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek