Vložit inzerát

Elektromechanik, náborový bonus 20.000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici elektromontéra, elektromechanika, elektrikáře, či obdobné pracovní pozici? Pokud máte také zkušenosti z výroby, bude to jedině výhodou.

Pokud však zkušenosti nemáte, ale máte vzdělání v oblasti elektro, neváhejte se nám ozvat. Určitě se s Vámi rádi sejdeme a probereme možnosti.

Hlavní náplní práce bude:

- elektro montáž jednotlivých zařízení na základě výkresové dokumentace
- zapojování rozvaděčů a měničů
- zkoušky a měření zařízení

Požadavky

- min. výuční list v oblasti elektro
- zkušenosti na pozici elektromontéra, elektromechanika, elektrikáře, či obdobné pracovní pozici
- vyhlášku min. 50/5 - možnost i obnovit
- ochotu pracovat na 2 směny (v režimu 3 týdny ranní směna, 1 týden odpolední směna)

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek