Vložit inzerát

LEAN specialista - šance i pro absolventy

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás oblast Lean a optimalizací výroby?
Používáte aktivně anglický jazyk?
Láká Vás být součástí nových projektů?

Máme příležitost vhodnou i pro absolventy!

Můžete očekávat:
- Úkoly v oblasti zlepšení a optimalizací procesů v závodě
- Analýzy informačního a materiálového toku ve výrobním závodě s cílem zredukovat průběžnou dobu výroby
- Spolupráce s dalšími odděleními s cílem zvyšovat efektivitu výroby
- Definovat KPI k dosažení cílů závodu a support při jejich plnění

Vaším úkolem také bude trénink a rozvoj všech zaměstnanců pro pochopení a prohloubení znalosti výrobních procesů a standardů.

Zaujala Vás tato pozice - pošlete svůj životopis a rádi se s Vámi spojíme pro bližší informace.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
- Praxe ve výrobním závodě, automotive výhodou
- Znalost štíhlé výroby
- AJ na komunikativní úrovni
- Organizační schopnosti
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek