Vložit inzerát

MISTR | JEDNA SMĚNA | AKTRAKTIVNÍ MZDA

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsme automotive, ale nemontujeme ani neskládáme auta. Rosteme a vy můžete s námi! Chopte se šance a pojďte se podílet na budoucnosti automotive sektoru z pozice mistra. Co můžete očekávat od denní agendy?

- zajištění chodu linek z pohledu údržby výroby
- vedení týmu mechaniků seřizovačů
- hodnocení výkonu, odměňování, proškolování
- řešení technických problémů a přestaveb
- optimalizace a preventivních údržba
- spolupráce s výrobou
- reporting

Požadavky

- praxe z oblasti údržby
- zkušenosti s vedením týmu
- osvědčení NV194/2022 Sb. /dřívější "Vyhláška 50" § 7 - může být i propadlá
- počítačová gramotnost MS Office
- orientace v SAP nebo podobném systému
- anglický jazyk použitelný pro běžná jednání

Akcelerujte s námi - sdílejte nám Váš životopis už teď!

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek