Vložit inzerát

JUNIOR SALES MANAGER | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš za sebou krátkou praxi v obchodním/nákupním oddělení? Jsi schopný/á komunikovat plynně v angličtině?

Co bude tvým úkolem:
- Přijímání a zpracování poptávek od našich zákazníků
- Pravidelná komunikace se stávajícími zákazníky, péče o jejich potřeby a požadavky
- Úzká spolupráce s odbornými odděleními (technologie, konstrukce) při přípravě nabídek
- Zajištění, že veškerá obchodní dokumentace splňuje právní a interní požadavky společnosti
- Aktivní podílení se na akvizicích
- Pravidelné reportování výsledků
- Sledování novinek ve strojírenství a v obchodním prostředí
- Navštěvovat zákazníky z celého světa

Pokud se výzva zdá být pro tebe zajímavá, pošli nám své CV!

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technické zaměření
- předchozí zkušenost jako obchodní manažer/zástupce/nákupčí
- anglický jazyk na výborné úrovni
- zkušenost z výrobní společnosti VÝHODOU
- ŘP. B (aktivní řidič)
- dobrá znalost MS Office
- výborné komunikační schopnosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek