Vložit inzerát

Specialista logistickcýh projektů se mzdou až 60000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš silné analytické schopnosti, logické myšlení a jsi strukturovaný? Máš zkušenost v supply chain, nebo logistice? A k tomu se dorozumíš s kolegy i klienty v angličtině?

Náplň práce:
· zpracování zadávací dokumentace pro výběrová řízení
· komunikace s dodavateli, vyhodnocení nabídek
· dohled nad realizací vybraných řešení
· administrace projektové dokumentace (termínové plány, akční plány, zápisy)
· podílení se na návrhu nových skladů
· analýza logistických procesů, vyhodnocování dat
· návrhy ke zlepšení procesů, jejich standardizace
· komunikace napříč společností, úzká spolupráce s vedením společnosti
· sdílení best practices mezi pobočkami
· vedení menších projektů v logistice

Požadavky

· min. SŠ vzdělání (vzdělání v logistice výhodou)
· odpovídající zkušenosti v supply chain / logistice / operations / nákupu, ideálně z oboru FMCG/farmacie/e-commerce

· silné analytické schopnosti, logické myšlení, strukturovaný přístup

· dobré komunikační a prezentační schopnosti

· pokročilá znalost MS Excel

· komunikativní AJ na pokročilé úrovni (komunikace se zahraničními kolegy a obch.partnery)

· proaktivní přístup k práci a ochota se učit novým věcem

· samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, týmový přístup

· řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

· časová flexibilita a ochota cestovat

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek