Vložit inzerát

Projektant

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste strojní inženýr? Láká vás různorodá práce ve společnosti mezinárodního významu? Mezinárodní strojírenská společnost hledá nového koleguna pozici PROJEKTANTA.

Na této pozici budete mít na starosti zajištění projektu ve všech jeho fázích z odborného technického hlediska.

NÁPLŇ PRÁCE
-zajištění projektů dodávek jednotlivých zařízení i složitých technologických linek koncovému zákazníkovi
-plánování, koordinace a řízení projektů z technického hlediska ve všech jeho fázích
-spolupráce s ostatními odděleními společnosti (vedení projektů, sales, vývoj, konstrukce, výroba)
-návrh technických řešení zakázek, kontrola a komplementace technické dokumentace
-monitoring časového a finančního průběhu projektů, závěrečné vyhodnocení
-komunikace technických detailů se zákazníky
-analýza a zlepšování procesů, zvyšování kvality výrobků i služeb

Požadavky

- VŠ nebo SŠ technického směru (strojní)
- praxi v projektování technologických celků min. 2 roky
- znalost čtení a úprav technických výkresů
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- aktivní znalost anglického jazyka
- znalost AutoCAD, SolidWorks a MS Office
- ochotu cestovat po ČR i zahraničí – krátkodobé služební cesty
- řidičský průkaz skupiny B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek