Vložit inzerát

MANAŽER BOZP A PO | SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte osvědčení o odborné způsobilosti (OZO) v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany? Vyznáte se v oboru a hledáte novou pracovní výzvu?

Pojďte pracovat jako advisor pro BOZP a PO v oděvním průmyslu. Tato pozice se týká distribučního centra, které se nachází severně od Prahy.

Čeká Vás:
- správa kompletní agendy BOZP a PO
- kontrola a audity v oblasti BOZP/PO
- zajištění dodržování leg. požadavků a firemních cílů
- implementace a dohled nad dodržováním bezpečnostní kultury
- aktualizace a tvorba bezpečnostní dokumentace
- koordinace školení, evidence pracovních úrazů, OOPP, ergonomie, kategorizace práce
- řízení preventivních a nápravných opatření
- vydávání interních směrnic a dohled nad jejich dodržováním

Požadavky

- zkušenosti na řídící pozici v BOZP 2 roky
- OZO v prevenci rizik (BOZP, PO)
- znalost BOZP a PO legislativy
- aktivní znalost angličtiny (denní komunikace se zahraniční centrálou)
- pokročilá znalost MS Office
- silné komunikační a prezentační schopnosti
- vůdčí typ
- VÝHODOU: technické vzdělání

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek