Vložit inzerát

Specialista logistických procesů se mzdou až 60000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš silné analytické schopnosti, logické myšlení a jsi strukturovaný? Máš zkušenost v logistice? A k tomu se dorozumíš s kolegy i klienty v angličtině?

Náplň práce:

· Analýza logistických procesů, vyhodnocování dat
· Návrhy ke zlepšení procesů, jejich standardizace
· Aktivní implementace navržených změn
· Dohled a kontrola správné implementace změn a nových postupů, vyhodnocení jejich přínosů
· Zpracování procesní dokumentace, pracovních postupů
· Úzká spolupráce s vedením provozu a IT, komunikace napříč společností
· Sdílení best practices mezi pobočkami
· Vedení menších projektů v logistice

Požadavky

· min. SŠ vzdělání (vzdělání v logistice výhodou)
· odpovídající zkušenosti v supply chain/ logistice / operations, ideálně z oboru FMCG/farmacie/e-commerce

· silné analytické schopnosti a logické myšlení

· zkušenost s vyhodnocováním dat a řízením změn, ideálně s Lean metodologií a technikami (Kaizen, 5S, Six

Sigma, VSM,…)

· zkušenosti s WMS (nastavení, implementace)

· pokročilá znalost MS Excel

· praxe s vedením týmu, reportingem

· komunikativní AJ na pokročilé úrovni (komunikace se zahraničními kolegy a obch. partnery)

· řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

· týmový přístup, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

· časová flexibilita a ochota cestovat

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek