Vložit inzerát

TECHNOLOG l SVÁŘENÍ

Hradec Králové (Královéhradecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pracujete na pozici technologa ve strojírenské firmě? Prošli jste si kurz IWT nebo IWE a hledáte změnu?

Pak neváhejte a zašlete CV!

Momentálně hledám TECHNOLOGA SVAŘOVÁNÍ.

Co Vás u nás čeká?

- Svářečský dozor dle normy ČSN EN ISO 14731.
- Spolupráce na přípravě zakázek v oblasti svařování ve stanovených termínech s ohledem na termíny dodání zákazníkovi dle aktuálního přehledu zakázek.
- Připravujete svařovací postupy WPS a kvalifikaci postupů svařování WPQR.
- Kontrolujete výrobní dokumentaci v oblasti svařování.
- Určujete vhodné základní a přídavné materiály.
- Navrhujete NDT kontroly.
- Připravujete svařovací plány a plány pro nedestruktivní kontroly svarů.
- Spolupracujete na plánu školení svářečů.
- Jste přítomný auditu se společností United Registrar of Systems Czech, s.r.o.

Požadavky

- technické vzdělání
- kurz IWT nebo IWE
- zkušenost ze strojírenské firmy
- orientace ve výkresové dokumentaci
- samostatnost a komunikativnost (spolupráce s výrobou a projekcí)
- aktivní přístup

Místo pracoviště

Hradec Králové

Informace o pozici

  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek