Vložit inzerát

LEAN SPECIALISTA

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- Řízení procesu dle procedury TPM.
- Identifikace příležitostí pr o zlepšení na výrobních procesech, snížení šrotovitosti a redukce nákladů.
- Definovat rozsah a cíle programu zlepšení.
- Sběr TPM podkladů od navrhovatelů, jejich kontrola, zpracování a uzavření.
- Evidence TPM návrhů, předložení návrhů k vyhodnocení nadřízeným pracovníkům
- Spolupráce na realizaci TPM návrhů.
- Identifikace ukazatelů a priorit pro implementaci návrhu.
- Analýza proveditelnosti realizace návrhu.
- Vyhodnocení návrhů na základě vynaloženého úsilí a prospěchu.

Požadavky

* Znalost výrobního procesu
* AJ na komunikativní úrovni
* Znalost systémů 5S, Lean, Kaizen, VSM, Analýza příčin apod.
* Dobré prezentační znalosti, znalost MS Excel

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek