Vložit inzerát

SALESFORCE DEVELOPER | 100 000 Kč

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost s vývojem Salesforce platformy? Chcete se podílet na rozvoji Salesforce pro zahraniční výrobní společnost? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pokud Vám to zní jako skvělá příležitost, tak se nám neváhejte ozvat!

Mezinárodní výrobní společnost se závody v ČR hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici Salesforce developer pro posílení interního IT týmu.

Jak bude vypadat Vaše náplň práce?

* zodpovědnost za rozvoj systému Salesforce
* zajištění celkového provozu CRM v oblasti marketingu a e-commerce
* poskytování technické podpory uživatelům
* vývoj a testování nových funkcí
* integrace do systémového prostředí společnosti
* implementace dalších rozšíření a doplňků
* správa technické dokumentace

Požadavky

* praxe na pozici Salesforce developer
* znalost Salesforce (Sales, Commerce, Pardot), datových struktur, platformy Lightning
* zkušenost s programováním v APEX, JavaScript
* schopnost komunikovat v angličtině na denní bázi s kolegy ze zahraničí

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek