Vložit inzerát

Elektroinženýr

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Elektroinženýra pro našeho klienta, mezinárodní technologickou společnost sídlící v Praze.

* Zpracování elektrických systémů (např. rozvaděče) se zaměřením na vážení, dávkování a míchání a další technické návrhy
* Příprava schémat zapojení a plánů uspořádání
* Zodpovědnost za zpracování projektů od zadání až po jeho dokončení
* Výběr a specifikace komponent pro rozvod elektrické energie, automatizaci a techniku pohonů
* Úzká spolupráce s oddělením vývoje, konstrukce, nákupu, výrobou a externími dodavateli
* Koncepční návrhy elektrických a řídicích systémů
* Příprava funkčních popisů a elektro dokumentace
* Kontaktní osoba pro zákazníky i dodavatele

Požadavky

* Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru
* Angličtina na komunikativní úrovni
* Zkušenosti v oblasti elektro konstrukce, vývoje nebo mechatroniky
* Alespoň základní znalost některého z CAD systémů (AUTOCAD, EPLAN, ELCAD)
* Zkušenosti v konstrukci a s vedením zakázek jsou výhodou
* Znalosti z oblasti průmyslového vážení, dávkování nebo pneumatické dopravy jsou výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek