Vložit inzerát

TEST ANALYTIK | AŽ 60 000 KČ | KVARTÁLNÍ BONUSY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro analýzu, testování, dokumentaci a podporu interního informačního systému hledáme do našeho IT týmu test analytika.

Konkrétní povinnosti a zodpovědnosti na pozici:

- Příprava testovacích scénářů na základě požadavků, funkční specifikace a analytické dokumentace
- Spouštění testovacích scénářů, opakované testy oprav v rámci systémových testů
- Příprava testovacích scénářů pro funkcionalitu implementovanou v rámci nových projektů
- Replikace a popis problémů produkčních verzí aplikace
- Podpora procesů L2 supportu, analýza opakujících se chyb, příprava a popis nápravných opatření

Úvazek: plný/ zkrácený

V případě zkráceného úvazku požadujeme možnost docházet do zaměstnání min. 4 dny v týdnu.

Požadavky

Požadované znalosti:
- min. SŠ vzdělání v IT oboru
- zkušenosti z oblasti testování desktopových a webových aplikací alespoň 1 rok
- znalost databázových systémů a jazyka SQL
- základní znalost prostředí domény Windows a OS Windows server 2016+
- analytické myšlení
- zkušenosti s přípravou testovacích scénářů a přípravou funkčních a integračních testů na základě business požadavků
- znalost AJ slovem i písmem (min. B2)

Výhodou:
- zkušenosti s jakýmkoliv programovacím jazykem
- znalost platformy .NET
- zkušenosti s automatizací testů (nástroje, metodika)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek