Vložit inzerát

BUSINESS ANALYTIK | AŽ 70 000 KČ

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Do velké rostoucí firmy na českobudějovicku hledáme BUSINESS ANALYTIKA.
Umíte identifikovat slabá místa v datech a navrhnout zlepšení? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pak hledáme právě vás!

Co by bylo vaší náplní práce:
- Realizace rozsáhlé analýzy dat
- Rozpoznávání nedostatků a slabých míst v datech
- Dodávání relavantních a operativních informací pro podporu rozodování v organizaci
- Manipulace s velkými objemy dat
- Identifikace a interpretování trendů v datech
- Ověřování předpokladů a hyypotéz přostřednictvím dat
- Vytváření vizualizací dat pro lepší porozumění
- Prezentování výsledků analýz a doporučení v přehledné formě

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Povědomí o Power BI, Power query
- MS Office

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek