Vložit inzerát

MONTÁŽ | TECHNOLOG |

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Máme pro tebe skvělou příležitost přidat se k dynamické výrobní firmě, která se specializuje na oblasti mimo automobilový průmysl!
Pokud máš zkušenosti jako technolog a jsi zručný jedinec, právě tebe hledáme pro ideální pozici v našem týmu technologů na oddělení MONTÁŽE.

Tvými úkoly budou:

* Zajišťovat plynulý průběh výroby z technologického hlediska

* Zaměřovat se na optimalizaci výrobních procesů
* Aktivně přicházet s inovacemi

* Zavádět nové technologické postupy
* Akceptovat nové stroje a efektivně řešit reklamace

* Být zodpovědný za technické změny ve výrobě
* Komunikovat s naší centrální kanceláří, včetně komunikace v cizím jazyce

Nabízíme ti možnost připojit se k našemu stabilnímu týmu.

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického směru
* Zkušenost na obdobné pozici
* AJ na úrovni alespoň B1 (jsme mezinárodní společnost)

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek