Vložit inzerát

VMWARE & STORAGE Administrátor

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Co u nás budete dělat?

- Práce s VMWARE prostředím řízeném dvěma linkovanými vCenter appliance, které nám umožňují spravovat datová centra ve více lokalitách
- Upgrade VMWARE ESxi, vCenter, VSAN
- Patchování HPE blade server, OneView a SSMC
- Licencování produktů VMWARE, hlídání vypršení termínů podpory jednotlivých HW
- Proaktivní spolupráce s vendory HW, poptávka konfigurace nových serverů, diskových polí
- Práce s funkcionalitami jako jsou DRS, vMotion, Storage motion

Požadavky

Co musíte mít?

- Design a administrace VMware vSphere pro více datacenter
- Sizing, design a administrace Disk Storages včetně tieringu a replikací
- Sizing, design a administrace Blade Chassis
- Monitoring a Troubleshooting VMware + Drivery + HW + Storages + SAN
- HW instalace serverových technologií a kabeláže
- Zkušenost s FC protokolem
- Statické IPv4 síťování, VLANy
- Instalace a základní správa OS Linux (RHEL, OEL nebo Ubuntu)
- Angličtina na komunikativní úrovni.
- Zkušenost z provozu 24x7
- Řidičský průkaz skup. B.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek