Vložit inzerát

DATA ANALYST | Market insight

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti analýzy tržních a prodejních dat, ať už z interního oddělení nebo agentury? Kamarádíte se s analytickými nástroji, Excelem, Power BI? Dokážete přeměnit data v informace a poskytnout podložená doporučení pro markeťáky, obchoďáky, finance? A chcete mít možnost pracovat pro zavedenou, rostoucí a inovativní společnost v oblasti FMCG, se zaslouženě zvučným jménem na trhu práce?

Pak už nehledejte dál.

Čeká Vás:
- Analýza tržních dat za účelem maximalizace potenciálu svěřených brandů na českém trhu
- Účast na plánování vývoje svěřených značek
- Prezentace výsledků managementu, přinášení doporučení pro plánování prodeje a modelování dlouhodobých prodejních plánů
- Identifikace potenciálu růstu, potenciálu nových příležitostí, popř. rizik svěřeného portfolia
- Analýza konkurence, reporting chování konkurence
- Spolupráce na P&L s finančním týmem

Požadavky

- Praxe na obdobné pozici
- Zkušenosti v oblasti Business Inteligence, analýze a plánování tržní poptávky a prodejních dat, reportingu
- Schopnost prezentovat výsledky managementu v ČJ i AJ, schopnost přiášet doporučení
- Pokročilá znalost MS Office (zejména Excel a Power Point) znalost Power BI
- Zkušenosti z oblasti FMCG výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 90000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek