Vložit inzerát

Servisní inženýr

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Nabízíme zajímavou pracovní příležitost pro zkušené Servisní inženýry.

Jako Servisní inženýr se stanete nepostradatelným členem našeho týmu, který je zodpovědný za technickou údržbu a instalaci zařízení u zahraničních klientů. Využijete i obchodní a komunikační dovednosti při navazování a udržování dobrých vztahů s klienty.

Zaujala Vás pracovní příležitost? Čtěte dál!

Co budete mít na starosti:
- zajištění technické pomoci v terénu při údržbě a instalaci strojů a zařízení
- příprava zpráv a reportů
- asistence při provádění kontrol
- spolupráce s interními zaměstnanci
- školení servisních techniků
- cestování po východní Evropě

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- min. 2 roky praxe
- znalost programu AutoCAD
- schopnost plynně komunikovat v anglickém jazyce
- ochota cestovat do zahraničí, především po východní Evropě

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek