Vložit inzerát

INŽENÝR (zahraniční projekty)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme inženýra (klidně i junior/absolvent) v oblasti ELEKTRO. Zabýváme se engineeringovým odvětvím, se zaměřením na průmysl 4.0, inovativní technologie a udržitelnost.

Hledáme kandidáty, kteří se nebojí mluvit anglicky nebo německy, mají elektro background, a základní znalost v CAD systémech. Člověk by nejdříve projektoval hi-tech řešení pro našeho zákazníka v konceptu Průmysl 4.0 a po zapracování by mohl řídit jednotlivé úlohy v projektovém týmu.

A hlavně! Člověk má možnost se s námi podívat do zahraničí (primárnědo Německa) na služební cesty.

Udělejte si s námi kariérní rozhled s námi! Nenašli jste v tomto inzerátu? Nevadí, stačí pokud máte elektrotechnické vzdělání a chuť se učit novým věčem. Společně se podíváme na možnosti. Jelikož jsme stále se vyjející firma a špička v oboru, něco bychom určitě vymysleli.

Požadavky

- SŠ/VŠ elektro vzdělání nebo technický backgroud v oblasti elektro
- Alespoň základní znalost v CAD systémech
- Pokročilá znalost AJ nebo NJ pro komunikaci s centrálou v zahraničí

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek