Vložit inzerát

Manažer logistiky - Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v logistice a zkušenost s vedením týmu?

Dokážete jednat v anglickém i německém jazyce?

Hledáte dynamické prostředí se stabilním zázemím pro své zaměstnance?

Jako Manažer logistiky pro naši společnost budete:
1) vést tým logistických specialistů
2) budete řídit eskalace na dopravce
3) optimalizovat logistickou síť s cílem zvýšit efektivitu
4) jednat se zákazníky
5) řešit ad hoc záležitosti

Na pozici je možné pracovat v hybridním modelu - tedy až 3 dny v týdnu na home office.

Požadavky

- VŠ vzdělání (logistického směru výhodou)
- Praxe v logistice z automotive výrobního prostředí nebo z logistické společnosti
- zkušenost s vedením týmu
- práce v MS Office na pokročilé úrovni
- silné prozákaznické vyjednávací dovednosti
- flexibilita, orientace na výsledek

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 65000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek