Vložit inzerát

HR administrátor, 41 - 43 000 CZK/m

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte Češtinu nebo Slovenštinu na úrovni rodilého mluvčího? Domluvíte se plynule Anglicky?
Máte zkušenosti z administrativních pozic/zákaznického servisu a zajímáte se o HR?

Pokud ano, těšíme se na váš životopis!

Náplň práce:
- Správa benefitů (rozhodování o benefitech, registrace/ukončení benefitů)
- Zadávání a kontrola dat v interním systému
- Podpora mzdové účtárny
- Komunikace se zaměstnanci, manažery a personálním oddělením
- Práce s citlivými údaji

Smlouva je uzavřena na 1 rok s možností prodloužení.

Nástup: ihned
Lokalita - Praha 8 (2 dny práce z domova, 3 dny z kanceláře)

Požadavky

- Čeština/Slovenština na úrovni rodilého mluvčího
- Plynulá Angličtina
- Předchozí zkušenosti s administrativními úkoly/zákaznickým servisem jsou nutností!
- Zkušenosti na pozici HR nebo mzdového specialisty výhodou
- Znalost MS Excel a Word
- Ochota pracovat v mezinárodním týmu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 41000 CZK do 43000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek